strona główna  |   o firmie  |   oferta   |   serwis   | kontakt   |   praca   |    

Zawartość Witryny

Zobacz także


Pneumatyka siłowa


Domeną firmy Grados jest pneumatyka siłowa. Dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości, które pozwolą stworzyć nowoczesne systemy pneumatyczne w różnego rodzaju obiektach. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo profesjonalne siłowniki hydrauliczne i pneumatyczne, z prowadzeniem, stopery, a także zawory elektromagnetyczne, pneumatyczne czy procesowe. Dodatkowo mogą Państwo zaopatrzyć się w wyposażenie pomocnicze i nowoczesne akcesoria z zakresu pneumatyki siłowej. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym Klientom swobodny dostęp do niezawodnych urządzeń; siłowników, narzędzi pneumatycznych, zestawów przygotowania powietrza czy zaworów elektromagnetycznych.
 
  Urządzenia pneumatyczne - siłowniki:  
 

hydrauliczne

Profesjonalne urządzenia odpowiedzialne za zmianę energii ciśnienia obecną w doprowadzanej do nich cieczy na energię mechaniczną, która wprawia tłok w ruch.

Siłowniki hydrauliczne - powiększ widok,
  Przygotowanie powietrza

Profesjonalne zespoły z wkładami filtracyjnymi o bardzo wysokiej wydajności filtrowania. Lekkie i wytrzymałe, dzięki wykorzystaniu aluminium przy tworzeniu całej konstrukcji.

Zespoły przygotowania powietrza,
  mini

Tzw. modele kartridżowe wyróżniające się niewielkimi gabarytami. Są osadzone na gwintowanej obudowie, mogą być zamocowane w ramie. Świetne do kontroli niewielkich podzespołów.

Siłowniki mini,
  kompaktowe

Ich najważniejsze atuty to ergonomiczny kształt, lekka i solidna konstrukcja, a także świetna optymalizacja pracy. Wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów.

Siłowniki kompaktowe,
  z prowadnicą

Obudowa wykonana z aluminium, natomiast pręty i mocowanie ze stali nierdzewnej. Uszczelnienie z poliuretanu. Gwarancja funkcjonalności i wytrzymałości utrzymanej na długie lata.

Siłowniki z prowadnicą,
  standartowe

Przystosowane do dużych szybkości oraz intensywności pracy. Wykonane z najlepszych jakościowo podzespołów, gwarantują niezawodne działanie przez długi czas.

Siłowniki standartowe,
  stopery

Akcesoria odpowiedzialne za amortyzowanie różnego rodzaju nacierających na siebie elementów . Pozwalają na wyhamowanie uderzeń i delikatnie kontrolują poszczególne części systemów.

Siłowniki stopery,
  Wyposażenie pomocnicze  
  Akcesoria

Części, elementy i podzespoły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemów pneumatycznych i automatyki przemysłowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Wyposażenie pomocnicze,
  Zawory:  
  elektromagnetyczne

Urządzenia sterowane prądem. Łatwe i szybkie w montażu. Wysoka wytrzymałość materiałów, z których zostały wykonane korpusy i membrany gwarantuje niezawodność użytkowania.

Zawory elektromagnetyczne,
  pneumatyczne i mechaniczne

Zaawansowane rozwiązania technologiczne o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale sprawdzają się w każdym sektorze przemysłu. Gwarantujemy niezawodność i atrakcyjne ceny.

Zawory pneumatyczne, mechaniczne,
  procesowe

Urządzenia o różnym zakresie ciśnienia, odpowiednio uszczelnione i funkcjonalne, odporne na korozję i działanie szkodliwych substancji. Wysoka jakość zapewniona.

Zawory elektromagnetyczne procesowe 2/2,
       
    Zapraszamy do składania zapytań ofertowych